1. Home
  2. Wersja testowa programu WPF Asystent
  3. Jak przebiega proces rejestracji konta?
  1. Home
  2. Zakup programu WPF Asystent
  3. Jak przebiega proces rejestracji konta?

Jak przebiega proces rejestracji konta?

Zarejestruj się

Proces rejestracji jest konieczny, gdyż umożliwia on korzystanie z programu WPF Asystent. Jeżeli nie posiadają Państwo konta należy w pierwszym etapie dokonać rejestracji. Jeżeli jednak przeszli Państwo proces rejestracji pomyślnie, wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego, wykorzystując link:https://wpfa.curulis.pl/Account/Login

Aby dokonać rejestracji należy kliknąć w poniższy link: http://bit.ly/RejestracjakontaWPFa7 oraz zaznaczyć opcję Zarejestruj. Następnie należy uzupełnić informacje dotyczące JST tj. wskazać nazwę jednostki, adres mailowy oraz wprowadzić nowe hasło.

Podane informacje należy zatwierdzić klikając opcję Zarejestruj.

Aktywuj konto

Wymagana jest aktywacja konta w ciągu 24 godzin od daty otrzymania wiadomości na podany adres mailowy. Można jej dokonać klikając w link, który zostanie wysłany na wskazaną skrzynkę adresową. Nadawcą maila jest WPF Asystent noreply@curulis.com.

Jeżeli link nie zadziała, należy go skopiować, a następnie wkleić w oknie swojej przeglądarki internetowej i wcisnąć Enter.

Pierwsze logowanie

Jeżeli konto zostało aktywowane można zalogować się do panelu administracyjnego za pomocą adresu mailowego i hasła użytego w procesie rejestracji.

Zaktualizowano 17 sierpnia 2020

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły