1. Home
  2. Zakup programu WPF Asystent
  3. W jaki sposób dokonać zamówienia licencji?

W jaki sposób dokonać zamówienia licencji?

Wybór licencji

Użytkownik zostanie przekierowany na stronę https://wpfa6.curulis.pl/. Panel ten daje możliwość wyboru licencji programu WPF Asystent. Również w tym miejscu można zdecydować o długości trwania licencji. Po zaznaczeniu odpowiedniej pozycji Zamów, należy uzupełnić dane do faktury.

Licencja minimalna zapewnia dostęp do podstawowego wsparcia technicznego oraz możliwości zgłaszania problemów technicznych za pośrednictwem maila lub poprzez czata. Co więcej obejmuje ona dostęp do programu WPF Asystent 7 w pełnej funkcjonalności. Skierowań jest dla osób, których istotnym warunkiem zakupu jest cena. Natomiast w kwestiach merytorycznych można kontaktować się poprzez czata lub mailowo.

Licencja ekonomiczna zawiera pełne wsparcie techniczne i merytoryczne tzn. wykorzystując kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez czata udzielamy wsparcia przy tworzeniu Projektu WPF, Uchwały WPF, Zmiany WPF czy symulacji WPF. Co więcej pomagamy zweryfikować poprawność tworzonych dokumentów, jak i udzielamy odpowiedzi dotyczących interpretacji prawnych. W razie potrzeby możliwe jest połączenie zdalne za pomocą TeamViewera. W okresie tworzenia projektów WPF zapewniamy indywidualną konsultację na umówioną godzinę.

Licencja premium jest skierowana dla jednostek, które potrzebują lub chcą skorzystać z kompleksowego wsparcia dotyczącego Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz z uwagi na trudną sytuację muszą wypełnić braki kadrowe. Tym samym tworzymy Projekt WPF wraz z treścią uchwały i objaśnieniami. Przygotowujemy Zmianę w ciągu jednego dnia roboczego oraz generujemy informację półroczną i roczną. Co istotne zapewniamy kontrole merytoryczną nad powyższymi dokumentami.

Jeżeli posiadasz kod rabatowy wprowadź go do wyznaczonego w tym celu pola i zaznacz opcję Realizuj.

Jeżeli na fakturze rozróżniają Państwo nabywcę i odbiorcę, informacje dotyczące odbiorcy uzupełnić można zaznaczając opcję ,, Inny odbiorca”.

Zamów licencje

Etapem końcowym jest sprawdzenie poprawności oraz naciśnięcie przycisku Zamawiam. Na podany przez Państwa adres mailowy zostanie przesłane zamówienie.

Zaktualizowano 17 sierpnia 2020

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły