1. Home
  2. Zarządzanie subskrypcją i aktualizacja
  3. Szczegóły aktualnie posiadanej subskrypcji

Szczegóły aktualnie posiadanej subskrypcji

Użytkownik programu WPF Asystent może w każdej chwili sprawdzić najważniejsze informacje dotyczące jego subskrypcji. Wszystkie dane znajdują się po zalogowaniu w panelu subskrypcyjnym i widoczne są w zakładce „Subskrypcja”. Dodatkowo w ciągu roku klient ma możliwość zmiany subskrypcji.

Plan subskrypcji

„Twój Plan” to nic innego jak szczegóły posiadanej subskrypcji, znajduje się on na stronie wpfa.curulis.pl. Poniższa grafika przedstawia widok w panelu, w którym widnieje 5 najważniejszych informacji dotyczących subskrypcji. Zaczynając od góry znajduje się tam rodzaj posiadanej subskrypcji, może ona być minimalna/ekonomiczna/premium/ekspert. Niżej pokazany jest status, który mówi czy subskrypcja jest aktywna, czy trwa okres próbny lub czy nie jest aktywna. Następnie ukazane są dwie daty, pierwsza mówi od kiedy jest aktywny program, druga to termin następnej opłaty, tj. za przedłużenie subskrypcji na kolejny rok. Poniżej zaprezentowana jest także kwota tej opłaty w pozycji „Kwota następnej opłaty”.

Zmiana subskrypcji

Katalog subskrypcji posiada 4 pozycje:

  • Subskrypcja minimalna– zapewnia dostęp do wszystkich funkcji programu w pełnej funkcjonalności oraz wsparcie naszego zespołu poprzez maila i czat. To natychmiastowa obsługa błędów technicznych, dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych oraz szkoleń online. Przeznaczona jest dla osób, których istotnym warunkiem zakupu jest cena.
  • Subskrypcja ekonomiczna– poza dostępem do programu zawiera rozszerzone wsparcie Ekspertów. Zapewniamy telefoniczną opiekę merytoryczną, limitowaną do 5 godzin w trakcie trwania rocznej subskrypcji. Udzielamy wsparcia przy tworzeniu projektu WPF podczas dedykowanej 30-minutowej konsultacji umówionej na konkretną godzinę. Pomagamy zweryfikować poprawność tworzonych uchwał WPF oraz zmian WPF. Udzielamy pomocy w interpretacji przepisów prawnych.
  • Subskrypcja premium– jest skierowana dla jednostek, które potrzebują skorzystać z kompleksowego wsparcia dotyczącego WPF lub z uwagi na trudną sytuację muszą wypełnić braki kadrowe. W ramach subskrypcji tworzymy projekt WPF wraz z treścią uchwały i objaśnieniami. Przygotowujemy zmianę WPF w ciągu jednego dnia roboczego oraz generujemy informację półroczną i roczną. Zapewniamy kontrole merytoryczną nad powyższymi dokumentami. Bierzemy odpowiedzialność za przygotowane dokumenty oraz gwarantujemy pozytywną opinię RIO do projektu WPF.
  • Subskrypcja ekspert– to wariant, w którym nasz zespół przejmuje na siebie ciężar opracowania wieloletniej prognozy finansowej oraz pozyskania środków finansowych w postaci emisji obligacji lub kredytu. W ramach subskrypcji wykonywana jest analiza zdolności kredytowej w ujęciu WPF określającej optymalny harmonogram wykupu obligacji/ spłaty kredytu, jak również kontrola Ekspercka gwarantująca bezpieczne zaplanowanie spłaty zadłużenia.

Jeśli zdecydują się Państwo w ciągu roku na inną subskrypcję niż aktualnie posiadaną to prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +48 664 422 135.

Zaktualizowano 8 grudnia 2021

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły