1. Home
  2. Wersja testowa programu WPF Asystent
  3. Proces rejestracji konta w programie WPF Asystent
  1. Home
  2. Zakup programu WPF Asystent
  3. Proces rejestracji konta w programie WPF Asystent

Proces rejestracji konta w programie WPF Asystent

Program WPF Asystent powstał by wspierać i usprawniać działania JST związane z wieloletnią prognozą finansową. By w pełni korzystać ze wszystkich funkcji programu WPF Asystent, należy poprawnie przejść proces rejestracji.

Zarejestruj się

Jeżeli nie posiadają Państwo konta należy w pierwszym etapie dokonać rejestracji. Proces rejestracji jest niezbędny do korzystania z programu WPF Asystent. Jeżeli jednak przeszli Państwo proces rejestracji pomyślnie, wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego, znajdującego się tutaj.

Aby dokonać rejestracji należy kliknąć tutaj, uzupełnić informacje dotyczące JST tj. wskazać nazwę jednostki, adres mailowy oraz wprowadzić hasło. Podane informacje należy zatwierdzić klikając opcję „Zarejestruj”.

Po zatwierdzeniu otrzymają Państwo mail powitalny na podany przy rejestracji adres e-mail.

Problem z zarejestrowaniem się

Jeśli nie mogą Państwo znaleźć swojej jednostki zalecamy uzupełnienie pola „Nazwa jednostki” zgodnie z poniższym schematem.

W momencie kiedy wystąpi problem z zarejestrowaniem się i otrzymają Państwo komunikat subskrypcja już istnieje lub istnieje już konto na ten adres e-mail, a logują się Państwo pierwszy raz to prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży pod nr+48 61 880 11 08 lub +48 664 422 135.

Z kolei w sytuacji gdy nie otrzymali Państwo maila powitalnego prosimy o zweryfikowanie podanego adresu e-mail, czy nie popełniono błędu w momencie jego podawania oraz czy nie trafił on na skrzynce do folderu typu SPAM, niechciane, kosz.

Zaktualizowano 16 września 2021

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły