1. Home
  2. Autopoprawka i uchwała WPF
  3. Tworzenie autopoprawki lub uchwały WPF

Tworzenie autopoprawki lub uchwały WPF

Po projekcie WPF zbliża się wielkimi krokami moment tworzenia autopoprawki, czy uchwały WPF. Z WPF Asystentem oba dokumenty można wygenerować w szybki i przyjemny sposób, który opisany został poniżej.

Przygotowanie autopoprawki/uchwały WPF

Pracę nad autopoprawką lub uchwałą WPF należy rozpocząć od wgrania do programu WPF Asystent projektu WPF z Bestii. Proces ten został już opisany tutaj. Następnie trzeba utworzyć kopię tego dokumentu poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybranie „Utwórz kopię”.

W kolejnym kroku należy uzupełnić dane nowego dokumentu, wpisać jego numer oraz zmienić kategorię na „Autopoprawka WPF” lub „WPF”, jeśli nowym dokumentem jest uchwała WPF.

Po utworzeniu kopii należy nanieść jeszcze zmiany we właściwościach dokumentu poprzez naciśnięcie przycisku „Właściwości”.

W oknie „Właściwości dokumentu” należy w pierwszej kolejności ustawić datę podjęcia dokumentu oraz wybrać organ podejmujący.

Wybór wskaźnika

Następnie w zakładce „Wskaźnik” obowiązkowo trzeba wybrać „Wariant liczenia średniej”, aby dokument z WPF Asystenta mógł być wgrany do programu BeSTi@.

Wariant wskaźnika wybiera się poprzez rozwinięcie listy do wyboru i zaznaczenie odpowiedniej średniej.

Oprócz wyboru średniej należy uzupełnić dane o dokumencie, którym został wybrany wariant wskaźnika. Uzupełniają tutaj Państwo numer zarządzenia i datę jego podjęcia.

Cały proces tworzenia autopoprawki/uchwały WPF został przedstawiony również na poniższym nagraniu.

Zaktualizowano 30 czerwca 2022

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły