1. Home
  2. Wersja testowa programu WPF Asystent
  3. Tworzenie hasła i jego zmiana
  1. Home
  2. Zakup programu WPF Asystent
  3. Tworzenie hasła i jego zmiana

Tworzenie hasła i jego zmiana

Do rejestracji programu WPF Asystent niezbędne jest utworzenie hasła, powinno one spełniać podstawowe wymogi bezpieczeństwa. W przypadku zapomnienia hasła zarówno aplikacja WPF Asystent, jak i panel subskrypcyjny umożliwiają jego zmianę.

Wymogi dotyczące hasła

Hasło umożliwiające zalogowanie się zarówno do programu WPF Asystent jak i do panelu subskrypcyjnego, powinno składać się z co najmniej 6 znaków. Najlepiej, aby były to małe oraz wielkie litery, cyfry, znaki specjalne lub kombinacje słów.

Do każdego przypisanego konta warto zawsze tworzyć unikatowe hasło.

Proces zmiany hasła podczas logowania do programu WPF Asystent

Aby zmienić hasło w panelu logowania do programu, należy wybrać opcję „Nie pamiętasz hasła?”.

  • Następnie użytkownik zostanie przekierowany do panelu zmiany hasła. W tym miejscu należy wpisać adres e-mail, który został użyty do rejestracji. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link, w który należy wejść.
  • W kolejnym etapie należy wpisać nowe hasło. Przycisk Zmień hasło” pozwoli w prawidłowy sposób zakończyć cały proces.

Proces zmiany hasła podczas logowania do panelu subskrypcyjnego

  • Aby zmienić hasło w panelu subskrypcyjnym, należy skorzystać z opcji znajdującej się pod polami do logowania Zresetuj hasło”.
  • Użytkownik zostanie przekierowany do panelu, który umożliwia mu zmianę hasła. W tym miejscu należy wpisać adres e-mail, który był użyty do rejestracji. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link, w który następnie należy wejść.
  • W dalszej kolejności niezbędne jest wprowadzenie nowego hasła. Przycisk „Zmień hasło” pozwoli w prawidłowy sposób zakończyć proces.
Zaktualizowano 16 września 2021

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły