1. Home
  2. Pomoc
  3. Uzyskiwanie pomocy i zgłaszanie błędów

Uzyskiwanie pomocy i zgłaszanie błędów

Użytkownicy programu WPF Asystent mają możliwość uzyskania bezpośredniego wsparcia merytorycznego oraz technicznego dotyczącego przygotowania WPF. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, które pozwolą nam udoskonalić naszą aplikację!

Pomoc techniczna

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w kwestii programu WPF Asystent prosimy o skorzystanie z opcji Pomoc. Uzyskasz tam potrzebne informacje dotyczące możliwości kontaktu.

Pomoc skierowana dla subskrypcji minimalnej

Jeżeli korzystasz z subskrypcji minimalnej napisz do nas na adres wpf@curulis.pl lub skorzystaj z funkcji „Czat na żywo”, dzięki której szybko i sprawnie uzyskasz odpowiedź na zadane pytanie.

Pomoc skierowana dla subskrypcji ekonomicznej

W przypadku subskrypcji ekonomicznej, aby uzyskać pomoc, wykorzystaj zdalne połączenie. W zakładce Pomoc zaznacz opcję „Pomoc zdalna (AnyDesk)” , a następnie podaj swój numer. Możesz również wykorzystać inną formę: chat online lub e-mail.

Dołącz do społeczności Curulis

Zapraszamy do odwiedzenia i zasubskrybowania naszego kanału na YouTube, na którym znajdą Państwo mnóstwo materiałów szkoleniowych w formie wideo. Również zachęcamy do dołączenia do naszych grup na Facebook’u Curulis – Skarbnicy oraz Curulis – WPF Asystent, które stanowią platformę wymiany wiedzy i doświadczeń blisko 1,2 tys. Skarbników w Polsce oraz aktywnych użytkowników programu WPF Asystent.

Zaktualizowano 16 września 2021

Czy ten wpis był pomocny?