1. Home
  2. Zmiana WPF
  3. Krok 6. W jaki sposób mogę wprowadzić nowe przedsięwzięcie oraz dokonać zmian na istniejących przedsięwzięciach?

Krok 6. W jaki sposób mogę wprowadzić nowe przedsięwzięcie oraz dokonać zmian na istniejących przedsięwzięciach?

Nowe przedsięwzięcie, które nie jest dodane w bazie danych

By dodać przedsięwzięcie, którego nie mamy w bazie danych, należy zamknąć wszystkie otwarte dokumenty WPF, kliknąć po lewej stronie ekranu w zakładkę Słowniki, następnie moduł Przedsięwzięcia i dodać pozycję. Należy wypełnić dane dotyczące przedsięwzięcia (wybrać lata realizacji, jednostkę koordynującą i limit wydatków). Po kliknięciu przycisku OK przedsięwzięcie zostanie dodane do listy i będzie można je dodać w zakładce Przedsięwzięcia (w załączniku 2).

Nowe przedsięwzięcie, które istnieje lub zostało dodane w bazie danych

Przedsięwzięcie można pobrać z bazy programu BeSTi@, pod warunkiem, że skonfigurowano połączenie. Aby przedsięwzięcie pojawiło się w bazie danych BeSTii, należy posiadać połączenie z BeSTią, a następnie kliknąć zapisz do BeSTii.

Aby dodać przedsięwzięcie należy przejść do Załącznika 2. Jest to możliwe po zamknięciu zakładki Słownik przedsięwzięć oraz uruchomieniu odpowiedniego dokumentu. Załącznik 2 znajduje się na górnym pasku wyboru programu w zakładce Dokument.

Za pomocą przycisku Dodaj można wprowadzić do Załącznika 2 stworzone wcześniej przedsięwzięcie. Należy wypełnić wymagane pola i zatwierdzić wybór.

Modyfikacja przedsięwzięć

Za pomocą przycisku Edytuj można dokonać zmian dotyczących przedsięwzięcia, natomiast przycisku Usuń służy do całkowitego usunięcia pozycji. Wprowadzone szczegółowe informacje oraz wartości można przepisać do Załącznika 2 za pomocą przycisku Uaktualnij.

Zaktualizowano Grudzień 2, 2019

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły